Ložnicová sestava Miller

25 876 

Do obchodu

Katalogové číslo: 5dff5eabf878 Kategorie: ,

Ložnice ve světlém odstínu dubu napomůže k vytvoření klidné atmosféry pro odpočinek. Použitý LTD materiál vyniká barevnou stálostí a vysokou odolností.

Stylová ložnice vyniká střídmým designem, který poskytuje neutrální základ pro výraznější doplňky a dekorace. Sestava zahrnuje komfortní manželskou postel s nočními stolky, úložný prostor na veškeré oděvy nabízí kombinovaná komoda a velká pětidveřová šatní skříň se zrcadlem.
Dvoulůžkovás potěší širokou ložnou plochou 180 x 200 cm. Přírodní odstín světlého dubu v kombinaci s dekorem kaštan napomáhá k vytvoření klidné vzdušné atmosféry, která láká k odpočinku a relaxaci. Hnědé doplňky navíc umocňují moderní vzhled nábytku.
Dlouhou životnost jednotlivých prvků sestavy garantuje použitý LTD materiál, který je vyhledávaný díky své pevnosti, barevné stálosti a odolnosti vůči oděru a jinému mechanickému poškození. Hladký povrch lamina nevyžaduje náročnou údržbu.
Součástí postele je podstava. Na ni lze umístit buď matraci se zabudovaným roštem na rámu nebo rošt v rámu s jakoukoli jinou matrací.

V nabídce máme několik matrací s vestavěným roštem na dřevěném rámu (např.: Kerolina, Ricolo, Karger a Prestolo). Matrace dodáváme ve 2 typech provedení – s taštičkovými pružinami nebo s pružinovým systémem Bonell. Tento typ matrací můžete vybrat přímo ve vlastnostech postele.
Pokud máte zájem o jiný druh matrace nebo máte matraci vlastní, je nutné k posteli vybrat pevný lamelový rošt v rámu Harlem. Na tento rošt můžete umístit jakoukoli matraci (pěnovou, latexovou, taštičkovou) z naší nabídky. Rošt lze vybrat opět ve vlastnostech postele.

V případě jakýchkoli nejasností nás neváhejte kontaktovat.
Rozměry ložnice:

2x noční stolek (š/v/h): 54/36/41 cm
kombinovaná komoda (š/v/h): 142/84/41 cm
velká šatní skříň (š/v/h): 187-232/218/60 cm
manželská postel (š/v/d): 208/88/178-198 cm