Obývací pokoj Angelina 2

21 624 

Do obchodu

Katalogové číslo: b73bb20755d6 Kategorie: ,

Sestava Angelina 2 v přírodním dekoru a bílém lesku vybaví váš obývák moderním a zároveň praktickým nábytkem, který jej stylově sjednotí a také zútulní.

Obývací pokoj by měl být vybaven především praktickým, ale také pěkným nábytkem, který bude odpovídat stylu svého majitele. Pro vyznavače moderny a nestárnoucího přírodního dekoru máme skvělou nabídku v podobě kompletní obývací sestavy Angelina 2 do obývacího pokoje.
Sestava se skládá z šesti komponentů, které si můžete v interiéru umístit podle své fantazie a prostorových možností nebo se můžete nechat inspirovat naší vyobrazenou sestavou. Nechybí zde konferenční stolek, TV stolek, komoda, police a prosklená komoda s vitrínou. Ke komodě a vitríně je možné dokoupit LED osvětlení prosklených částí, které nechají vyniknout vystavené dekorace. U těchto prosklených částí si také sami zvolíte, zda se budou otvírat doprava či doleva.
U sestavy je zaručena dlouhá životnost nejen díky nestárnoucímu designu, ale také díky vhodně zvolenému materiálu. Použité lamino je velmi pevné a odolné a tak si i při každodenním použití zachovává svůj původní tvar i barevný odstín. U zákazníků velmi oblíbený světlý přírodní dekor dub san remo je v případě této sestavy doplněn o prvky v bílém lesku, které spolu působivě ladí.
Rozměry obývacího pokoje (š/v/h):

široká vitrína: 81/120/40 cm
vysoká vitrína: 81/200/40 cm
kombinovaná komoda: 132/88/40 cm
televizní stolek: 160/40/40 cm
police: 160/22/18 cm
konferenční stolek: 60/48/110 cm